Logistyka

Operator wózka widłowego. Centrum dystrybucji opon Pełny etat

Inforcontracting Group - Centrum dystrybucji opon

ad-forklift

Posiadasz holenderskie uprawnienia operatora wózka widłowego? Masz doświadczenie w pracach logistycznych?

Szukamy własnie Ciebie!

Poszukujemy doświadczonych operatorów wózka widłowego dla naszego klienta w Moerdijk!

Obowiązki: Obsługa wózka widłowego, załadunek i załadunek kontenerów z oponami, skanowanie zamówień. Praca również w systemie zmianowym i w soboty.

Wymagania: holenderskie uprawnienia operatora wózków widłowych, doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość j. angielskiego, prawo jazdy

Oferujemy: stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie, możliwość zakwaterowania i transportu do pracy, opiekę polskiego koordynatora.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie Cv na adres: praca@inforcontracting.com lub rejestrację na naszej stronie.

Praca Przegląd

  • Data zamieszczenia: Pisał 3 years temu
  • Miejscowość: Moerdijk
  • Stanowisko: Operator wózka widłowego. Centrum dystrybucji opon
  • Godzin: 40+h / week