Rolnictwo

Szczepienie Sadzonek Pełny etat

Ad-Enten

Masz doświadczenie przy szczepieniu sadzonek?

Lub chcesz je zdobyć?

Szukasz stałej pracy?

Szukamy własnie Ciebie!

Dla jednego z naszych klientow szukamy osób chętnych do pracy przy szczepieniu sadzonek pomidorów.

Obowiązki:

Praca polega głównie na obcinaniu liści jednej sadzonki i przypinaniu jej klipsem do drugiej sadzonki. Do Twoich obowiązków należą również inne prace szklarniowe, m.in: pielęgnacja sadzonek, zakładanie patyczków i klipsów itp.

Wymagania:

Podstawowa znajomość języka angielskiego

Prawo jazdy i chęć prowadzenia auta

Doświadczenia w podobnych pracach mile widziane

Oferujemy:

Pracę w dużym wymiarze godzin

Dla osób bez doświadczenie możliwość szkolenia

Umowę i stawkę godzinową na bazie ABU CAO

Opiekę polskojęzycznego koordynatora

Mozliwość zakwaterowania i transportu do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na poniższy adres lub rejestrację na naszej stronie.

Praca Przegląd

  • Data zamieszczenia: Pisał 2 years temu
  • Miejscowość: Haarsteeg
  • Stanowisko: Szczepienie Sadzonek
  • Godzin: 40+h / week